جذاب‌ترين سازمان‌هاي ايالات متحده براي استخدام


براساس پيمايش انجام شده توسط مؤسسه‌ي يونيورسام، گوگل در ميان 150 سازمان، جذاب‌ترين سازمان براي استخدام شدن در ايالات متحده محسوب مي‌شود. اين پيمايش در ميان بيش از 10,000 متخصص جوان که بين يک تا هشت سال سابقه‌ي کار داشته‌اند و در فاصله‌ي نوامبر 2010 تا ژانويه‌ي 2011 انجام شده است. 10 کارفرماي جذاب آمريکايي را در شکل زير مي‌بينيد:

فقط توجه کنيد که افراد در تکميل پرسش‌نامه‌شان به انتخاب يک سازمان محدود نبوده‌ند و مي‌توانسته‌اند چند سازمان را هم انتخاب کنند.

اين تحقيق از چند جهت براي من جالب بود: يکي اين‌که در اين فهرست ده تايي، 5 سازمان از سازمان‌هاي وابسته به دولت آمريکا هستند. حالا شايد ناسا را بتوان به‌واسطه‌ي ماهيت کار‌ي‌اش جذاب دانست، اما به نظر مي‌رسد پيامدهاي بحران اقتصادي سال‌هاي اخير در علاقه به سازمان‌هاي دولتي بي‌تأثير نبوده‌اند.

نکته‌ي دوم که براي خودم بسيار جذاب‌تر بود: کار مؤسسه‌ي يونيورسام، کمک به سازمان‌ها جهت افزايش جذابيت‌شان براي کارکنان احتمالي آينده است!!!

و سرانجام اين‌که همان‌طور که مي‌بينيد نبرد گوگل و اپل و مايکروسافت در اين جبهه هم برقرار است!

منبع

مرتبط:

۶ شغل در حال ناپدید شدن!

,

یک پاسخ به “جذاب‌ترين سازمان‌هاي ايالات متحده براي استخدام”

  1. سلام، فردی جذب مطلب شما شده و آن را در سایت به‌خوان به اشتراک گذاشته است. در صورت تمایل می توانید مطالب زیبایتان را در به‌خوان به اشتراک بگذارید تا بازدیدکنندگانتان افزایش یابد. اگر می خواهید دکمه ی اشتراک گذاری در به‌خوان را پای مطالب سایتتان داشته باشید، کد زیر را در انتهای هر پست کپی کنید

    راهنمایی و اطلاعات بیشتر: http://behkhan.com/tools
    باتشکر، به‌خوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.