دعوت از شما براي شركت در سمینار معرفی دوره متخصص حرفه‌ای


همان‌طور كه مي‌دانيد قرار است به‌زودي اولين كارگاه من با‌ عنوان “كارگاه متخصص حرفه‌اي” برگزار شود. در اين كارگاه قصد دارم در مورد اين موضوع صحبت كنم كه چطور مي‌شود به‌شكلي به‌تر و اثربخش‌تر كار كرد و چطور مي‌توانيم با تعدادي روش ساده، موفقيت‌مان را در هر شغلي‌ كه هستيم خودمان رقم بزنيم. همان‌طور كه در تيزر ويدئويي و هم‌چنين برنامه‌ي كارگاه توضيح داده‌ام، براي اين منظور لازم است ما در 5 حوزه‌ي موضوعي مختلف دانش و مهارت داشته باشيم:

۱- تخصص شما چیست؟ در اين حوزه با تعريف و ويژگي‌هاي يك “متخصص” آشنا مي‌شويم.

۲- حرفه‌ای بودن یعنی چه و چطور حرفه‌ای کار کنیم؟ در اين بخش به تعريف “حرفه‌اي بودن” و “عوامل موفقيت” آن‌ها مي‌پردازيم.

۳- اصول رزومه‌نویسی، کاریابی و شرکت در مصاحبه‌ی شغلی. توضيح لازم دارد؟

۴- اصول تفکر سیستمی و حل مسئله در زندگی شغلی و شخصی. در اين بخش با چند اصل و ابزار ساده آشنا مي‌شويم كه به ما كمك مي‌كنند تا به‌تر  فكر كنيم و دست به‌عمل بزنيم. در اين‌جا تلاش اين است تا روش سيستماتيك حل مسئله را با هم ياد بگيريم.

۵- یک روز کاری اثربخش. در اين‌جا به‌صورت مختصر و مفيد با 12 مهارت كليدي براي افزايش بهره‌وري و اثربخشي شغلي در قالب ساعت‌‌هاي معمول يك روز كاري آشنا خواهيم شد.

براي آشنايي بيش‌تر دوستان با موضوعات مطرح در اين دوره، مسئولين برگزاري دوره يك سمينار رايگان آشنايي با دوره را براي شما دوستان عزيز در نظر گرفتند. در اين سمينار من كليات مباحث مطرح در 5 حوزه‌ي مذكور را در قالب يك جلسه‌ي دو ساعته براي شركت‌كنندگان توضيح خواهم داد. پيشنهاد مي‌كنم حتي اگر قصد نداريد در كارگاه اصلي شركت كنيد، در اين سمينار شركت كنيد تا هم ديداري تازه كنيم و هم با بخشي از موضوعات مطرح در كارگاه اصلي كه از نظر من براي به‌تر كار كردن در هر شغلي مورد نيازند، آشنا شويد.

اين سمينار هفته‌ي آينده چهارشنبه اول آذر ماه از ساعت 4 تا 6 در مكاني كه متعاقبا اعلام خواهد شد، برگزار مي‌شود. با توجه به محدوديت‌ ظرفيت سالن در پذيرش مهمانان، اولويت طبيعتا با كساني خواهد بود كه زودتر ثبت‌نام مي‌كنند. براي ثبت‌نام در اين سمينار به اين‌ صفحه مراجعه فرماييد. 

منتظر ديدن‌تان هستم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.