شروع دوباره‌ي گزاره‌ها


دو ماهي است كه گزاره‌ها بي‌رمق شده و يك هفته‌اي بود كه كاملا تعطيل شده بود! اين بي‌رمقي و تعطيلي بخشي برمي‌گشت به مشكلات پيش‌بيني نشده‌اي كه براي سايت پيش آمد و حتمن در جريانيد. اعتراف مي‌كنم كه بخشي هم برمي‌گشت به كم‌بود انگيزه و تنبلي و البته گرفتاري‌هاي بيش از حد من!

اما خوب هميشه مي‌شود باز شروع كرد. 🙂 بعد از حل مسائل زيرساختي (!) گزاره‌ها، از امشب و امروز، دوباره تلاش مي‌كنم گزاره‌ها را مثل گذشته و حتا به‌تر، فعال كنم. گزاره‌ها قبل از مشكلات اخير، برنامه‌ي ثابتي در هفته داشت كه از اين به‌بعد قرار است همان برنامه مجددا اجرايي شود:

 • شنبه‌ها: كار حرفه‌اي.
 • يك‌شنبه‌ها: مقاله‌ي هفته.
 • دوشنبه‌ها: درس‌هاي كسب و كارهاي كوچك.
 • سه‌شنبه‌ها: تحليل كسب و كار و مشاوره‌ي مديريت.
 • چهارشنبه‌ها: درس‌هايي از فوتبال براي كسب و كار.
 • پنج‌شنبه‌ها: شعر و گزاره‌ها. 
 • جمعه‌ها: لينك‌هاي هفته.

در كنار پست‌هاي ثابت هفتگي، سعي مي‌كنم حداقل هر دو روز يك بار پست‌هاي با موضوع آزادي هم داشته باشم در مورد موضوعات مورد علاقه‌ام از جمله: مديريت، آي‌تي، فرهنگ و هنر و جامعه هم چيزهايي بنويسم.

بنابراين گزاره‌ها از امشب دوباره شروع مي‌كند … خودم كه به‌شدت هيجان‌زده‌ام. 🙂

,

5 پاسخ به “شروع دوباره‌ي گزاره‌ها”

 1. من از فیل تر شکن استفاده نمی کنم. این امر نه از روی محافظه کاریه و نه تعصب. از روز اول روی سیستمم نصب نکردم، حوصله این داستان رو هم نداشتم 🙂
  وقتی سایتتون فیل شد رفت هوا، دلم پوکید. صبر کردم شاید فیله برگده پایین، نیومد. دیگه داشتم با هزار زحمت تکون می خوردم بروم دنبال فیل کش{آخه سایت شما که فیس بوک نیست بود و نبودش مهم نباشه/ من حوصله فیس این فیس بوک بازی رو ندارم 😐 }، … از اونجاییکه از قدیم گفتن : تنبل نرو به سایه، سایه خودش میایه. خدا هم مرا دوست داشت و به سلامتی فیله برگشت زمین 🙂 »)
  خدایا ما تنبلا رو از حمایتت دریغ مکن 🙂
  خوشحالم برگشتی. من امروز فهمیدم(خبر خوب امروز)
  راستی یه سئوال: من میشینم سایت یه آدم پر انرژی رو میخونم، یاد میگیرم، ولی حال پرواز ندارم. چرا؟

 2. خوشحالم که آدمهاي فعال و پر انرژي چون شما، همواره به رشد و تعالي محيط پيراموني خودشان مي انديشند. وب به افرادي چون شما، وفاي عزيز، علي واحد عزيز، مهران عزيز و عليرضا مجيدي عزيز به شدت نياز دارد. اميدوارم هميشه شاد، سالم، پرانگيزه و استوار بمانيد. دست مريزاد

 3. مهندس جان،
  پيشنهاد ميكنم يك روز در هفته را هم تعطيل اعلام كني. با اين حجم كاري كه اعلام كردي، هم خودت را از كار و زندگي مي اندازي، هم ما را كه نميتوانيم نخوانيم… رحم كن…:-)
  سربلند باشي

 4. مهم‌ترین دلیل کم‌رنگی گزاره‌ها، فارغ از تموم دلایلی که خودت گفتی، برای من فقط نشون‌دهنده‌ی مشغولیت بیش از حد رفیقی قدیمی بود. این کامنت اینجا نهاده می‌شود، صرفن جهت تذکار این نکته که خاموش می‌خوانمت رفیق‌جان‌خانِ ایام گودر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.