برگزاری کارگاه‌ آموزشی اصول موفقیت در فرایند کاریابی در اتاق بازرگانی ایران و آلمان


آيا تا به‌حال به اين فکر کرده‌ايد که کار پيدا کردن هم فوت و فن‌هاي خاص خودش را دارد؟ آيا بعد از اين‌که رزومه‌تان را براي هزار شرکت و مؤسسه و اداره فرستاديد و موفق نشديد، لحظه‌اي به “چرا”يي موفق نشدن‌تان فکر کرده‌ايد؟ آيا به اين فکر کرده‌ايد ممکن است اشکال از خود شما و فرايندي باشد که براي کار پيدا کردن طي کرده‌ايد؟

در کارگاه آموزشي اصول موفقیت در فرایند کاریابی که به‌همت و با همکاری اتاق بازرگانی ایران و آلمان روز پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد، تلاش می‌شود تا حد امکان به‌کمک تدریس، تست‌های روانشناختی و شغلی و تمرینات مختلف، به شرکت‌کنندگان راه و روش اثربخش یافتن شغل دل‌خواه آموزش داده شود.

کارگاه در قالب یک جلسه‌ی 4 ساعته که شامل تدريس مطالب، تمرين‌هاي فردي و گروهي، بحث و گفتگو و البته پرسش و پاسخ خواهد بود، برگزار می‌شود. محتوای زیر ارائه می‌شود:

  • آمادگی برای جستجوی شغل
  • در کجا به‌دنبال فرصت‌های شغلی باشیم؟
  • چگونه رزومه‌ بنویسیم؟ (همراه با کار عملی: تهیه‌ی رزومه)
  • اصول موفقیت در مصاحبه‌های شغلی
  • پایدارسازی موفقیت شغلی در دنیای حرفه‌ای‌ها

برای ثبت‌نام تا 25 اردیبهشت ماه با تلفن 02181331502 یا ایمیل training@dihk.co.ir تماس حاصل فرمایید. مبلغ ثبت‌نام که شامل هزینه‌ی پذیرایی و گواهی‌نامه‌ی معتبر اتاق بازرگانی ایران و آلمان نیز هست، 60 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

پوستر کلاس را هم در تصویر زیر مشاهده می‌فرمایید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.