كتابخانه‌ی گزاره‌ها


ياد گرفتن و ياد دادن چگونگي خوب كار كردن و خوب زيستن هميشه جز دغدغه‌هاي من در زندگي بوده‌اند. در كنارش نوشتن در حوزه‌هاي تخصص‌ام ـ مشاوره‌ي مديريت، استراتژي، تحليل سيستم، تحليل كسب و كار و مديريت آي‌تي ـ هميشه جزو دغدغه‌هاي من بوده‌اند.

اين دغدغه‌ها به‌ويژه از زماني که به‌صورت جدي‌تر نوشتن در وبلاگ گزاره‌ها را شروع کردم، براي‌ام جدي‌تر شد. كمي كه در نوشتن جلوتر رفتم، متوجه شدم که ريشه‌ي مشکلاتي که در رفتار و عملکرد آدم‌ها (به‌ویژه مدیران) و شيوه‌ي كار كردن و زندگي‌شان مي‌بينيم در اين است که كسي به آن‌ها ياد نداده است چطور خوب زندگي كنند و چطور درست كار كنند! و از آن مهم‌تر این‌که جای طرح مباحث مدیریت کسب و کار و مهارت‌های زندگی و شغلی ـ که در ظاهر بسیار پیچیده‌اند ـ به‌زبان ساده و با مثال‌هایی از زندگی روزمره چقدر در فضای رسانه‌های مکتوب و آن‌لاین کشور خالی است.

با توجه به‌همین دغدغه‌ها تاکنون از من سه عنوان کتاب ترجمه به چاپ رسیده است. هم‌چنین من بعد از مدت مشخصی براساس محتوای منتشر شده در گزاره‌ها اقدام به تهیه‌ی کتاب‌های الکترونیکی رایگان و غیررایگان می‌کنم. لینک پست مربوط به انتشار كتاب‌هاي الكترونيك گزاره‌ها به‌ترتيب تاريخ انتشارشان در اين‌‌جا اضافه خواهند شد (تاکنون کتاب‌های منتشر شده همه رایگان بوده‌اند):

کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (۱): راهنمای ساده‌ی کاریابی

کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (۲): زندگی به‌تر؛ کار به‌تر با روش‌های ساده!

کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (۳): کتاب الکترونیکی “شغل سالم برای همه”

کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (4): ویرایش دوم کتاب راه‌نمای ساده‌ی کاریابی

کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (۵): MBA به‌زبان خودمانی!

کتاب‌های الکترونیک گزاره‌ها (۶): مدیریت کار و زمان به‌روایت گزاره‌ها!

من با کمال میل منتظر شنیدن نظرات و ایده‌های شما برای طراحی و انتشار کتاب‌های الکترونیک جدید و هم‌چنین به‌روزرسانی کتاب‌های الکترونیک قبلی هستم. پیشاپیش از محبت‌تان سپاس‌گزارم. 🙂

2 پاسخ به “كتابخانه‌ی گزاره‌ها”

  1. سلام. از پیشنهاد ارزنده‌ی شما سپاس‌گزارم. موفق باشید.

  2. سلام
    جناب من پیشنهاد میکنم کتب خود را در کنسرسیوم محتوی ملی نمایه کنید موفق باشید
    نشانی کنسرسیوم محتوی ملی http://icnc.ir
    خدانگهدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.