نيستم نوميد از تشريف سبز نوبهار …


بهار آمد بهار آمد سلام آورد مستان را
از آن پیغام‌بر خوبان پیام آورد مستان را

که جان‌ها را بهار آورد و ما را روی یار آورد
ببین کز جمله دولت‌ها کدام آورد مستان را …

يک سال ديگر با خوشي‌ها و دل‌تنگي‌هاي‌اش تمام شد و در آستانه‌ي آمدن بهاري ديگريم. به همين مناسبت در اين پست پاياني سال، قصدم تشکر از دوستان و بزرگ‌واراني است که گذراندن امسال بدون همراهي‌شان، سخت‌تر مي‌شد:

  • تشکر ويژه دارم از تک تک اعضاي خانواده‌ي عزيزم به خاطر مهرباني‌هاي تمام‌نشدني‌شان.
  • تشکر مي‌کنم از دوستان بسيار نازنيني که در اين يک سال به‌ويژه در دوره‌هاي ناراحتي‌ام، بودن‌شان در کنار من و راه‌نمايي‌هاي‌شان تسکين‌دهنده و اميدبخش بود؛ به‌ويژه دوستان بسيار عزيزم صبا حسين‌نيا (که لازم است اين‌جا اسم‌اش را بياورم!) و شهرام و نيماي عزيز.
  • تشکر مي‌‌کنم از دوستان و هم‌کلاسي‌هاي عزيزم که اين روزها با پايان گرفتن دوران تحصيل‌ام در دوره‌ي MBA، دل‌تنگي‌ام نشان از آن دارد که چقدر بودن در کنارشان براي‌ام ارزش‌مند و شادي‌آفرين بوده است.
  • تشکر مي‌کنم از همه‌ي مديران و کارشناسان سازمان‌هاي کارفرما و هم‌چنين هم‌کاران‌ عزيز و محترم‌ام که بدون آن‌ها، کارهاي‌ام پيش نمي‌رفت!
  • تشکر مي‌کنم از دوستان گل‌آقايي به‌ويژه گل‌نساي عزيز. واقعا نشستن روي صندلي‌هاي اتاقِ کارِ مرحوم گل‌آقا و همکاري با اين مؤسسه، سورپريز اصلي امسال براي من بود!
  • تشکر مي‌کنم از دوستان عزيزي که به لطف شبکه‌هاي مجازي ـ به‌ويژه گودر ـ و اين وبلاگ يعني گزاره‌ها، افتخار آشنايي با آن‌ها را پيدا کردم و هم در شناخته‌ شدن اين وبلاگ به من کمک کردند و هم ازشان کلي مطلب جديد ياد گرفتم؛ به‌ويژه: احسان اردستاني، امير مهراني، دکتر علي رضا مجيدي، مهدي عرب عامري، احمد شريفي، نيام يراقي، آيدين کسايي، نادر خرمي‌راد، دوستان وبلاگ همينا و علي واحد و اساتيد و بزرگ‌تر‌هايي مثل آقاي مجيد آواژ و استاد پرويز درگي (که جا دارد بابت هديه‌ي بسيار ارزش‌مندشان در اين روزهاي آخر سال از ايشان و هم‌کاران محترم‌شان در TMBA تشکر کنم.)
  • و در آخر تشکر مي‌کنم از تک‌ تک شما دوستان و خوانندگاني که اين‌جا را چه زماني که در گزاره‌ها وردپرس دات کام در خدمت شما بود و چه زمانی که روی گزاره‌ها دات کام قرار گرفت، دنبال کرديد، مطالب‌اش را خوانديد و به‌اشتراک گذاشتيد و در موردشان اظهارنظر کرديد. شمايي که مرا براي نوشتن، انگيزه بخشيديد. امسال را به لطف شما با سرمايه‌اي به نام گزاره‌ها به پايان مي‌برم.

گزاره‌ها در طول تعطيلات نوروزي فعال خواهد بود؛ هر چند که بيش‌تر به دغدغه‌هاي فرهنگي و ادبي و هنري من خواهد پرداخت تا مطالب مديريتي و آي‌تي. با پايان تعطيلات، باز هم گزاره‌ها به روال قبلي‌اش باز خواهد گشت.

سال نو و نوبهارش بر شما مبارک‌ و خجسته باد. سبز باشيد و شاد و سلامت.


14 پاسخ به “نيستم نوميد از تشريف سبز نوبهار …”

  1. سال نو مبارک علی آقای عزیز.
    انشا الله در سال جدید صا ایران باشید!
    هر روز بهتر از دیروز!!!

  2. سال نو مبارک. امیدوارم سال خوبی برای همه باشه.

  3. داداشه گلم اینا وظیفه ست علی جان به خدا اینا یه قطعه ی کوچیکی از دریایه بیکرانه خوبی های تو هم نیست امیدوارم در سال جدید به یکی از آرزوهات حتما برسی (خودت میدونی کدوم میگم دیگه!!!)

  4. بسيار متشکرم از لطف‌تان. من هم براي شما و همکاران محترم‌تان سالي خوب و موفق را آرزو مي‌کنم.
    🙂

  5. من همواره از زحمات ارزشمند شما و همچنين محبتي که نسبت به من داشته ايد سپاسگزار بوده و هستم. اميدوارم سبزينه بهار همواره در دشت زندگي شما جوانه زده و درخت پربار گزاره ها، سايه خود را بيشتر در وب بگستراند.
    بهار بر شما شاد.

  6. لطف داريد. واقعا از نوشته‌هاي شما نکات خوبي ياد گرفتم و براي همکاران‌ام هم فرستادم!
    🙂

  7. ممنون امير جان. در مورد دومي هم به شدت اميدوارم. بهونه‌اش را هم مي‌گرديم پيدا مي‌کنيم.
    🙂

  8. علی عزیز امیدوارم که در سال جدید موفق‌تر باشی. بهترین آروزها رو برات می‌کنم و البته امیدوارم که امسال بهونه جدی برای دیدار داشته باشیم 🙂

  9. لطف دارین، آشنایی با شما هم برای من باعث خوشوقتیه (:
    امیدوارم در سال‌های آینده هم در دنیای وب فعال باشین و یه تقویت محتوای فارسی این حوزه کمک کنین.

  10. من هم از شما و گزاره ها خیلی چیزها یاد گرفتم. امیدوارم در سال 90 همچنان سرزنده و فعال باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.