آگهي گودري در وبلاگ: دعوت به همکاري براي يک پروژه پژوهشي


من براي انجام يک پروژه‌ي راهبردي و پژوهشي در حوزه‌ي آي‌تي نيازمند به دو نفر همکار هستم. توضيح مختصري درباره‌ي اين پروژه: در اين پروژه بايد نقش دولت در پشتيباني از توسعه‌ي کسب و کارهاي کوچک و متوسط (SME) در حوزه‌ي آي‌تي مشخص شود. (مثال بارزش کاري که دولت هند در ايالت بنگلور انجام داده و الان آن‌جا مرکز آي‌تي هند شده.) اين پروژه، هم يک پروژه‌ي پژوهشي است (يعني اعضاي تيم پروژه بايد حتما با اصول روش تحقيق در مديريت / اقتصاد آشنا باشند) و هم راهبردي محسوب مي‌شود (يعني آشنايي اوليه با مباحث مديريت استراتژيک ضروري است.) ضمن اين‌که داشتن اطلاعات در زمينه‌ي صنعت آي‌تي و به‌ويژه اقتصاد آي‌تي هم مفيد است. اين امکان وجود دارد که اگر دانشجوي کارشناسي ارشد هستيد، بتوانيد هم در اين پروژه کار کنيد و حقوق‌تان را بگيريد و هم در صورتي که شرايط مورد نظر کارفرماي ما (که يک مرکز پژوهشي معتبر وابسته به وزارت آي‌‌سي‌تي است) را داشته باشيد، با کمک استاد راهنماي‌تان پايان‌نامه‌تان را هم طي اين پروژه انجام دهيد.

فردي که من به دنبال‌شان هستم بايد ويژگي‌هاي زير را داشته باشد:

1. حتما دانشجوي ترم دوم به بعد کارشناسي ارشد در يکي از رشته‌هاي مديريت / مهندسي صنايع / اقتصاد / مديريت آي‌تي (يا ساير رشته‌هاي مرتبط که الان به ذهن من نمي‌‌رسد) يا فارغ‌التحصيل کارشناسي ارشد به بالا در يکي از اين رشته‌ها باشد (به دليل الزام آشنايي با روش تحقيق؛ منتها اگر کسي با تحصيلات کارشناسي هم در کنفرانس‌ها يا ژورنال‌هاي معتبر مديريت و اقتصاد و مديريت آي‌تي مقاله‌اي داشته است، قابل قبول است.)

2. آشنايي با مباحث مديريت استراتژيک، اقتصاد آي‌تي و صنعت آي‌تي کشور يا سابقه‌ي فعاليت در پروژه‌هاي پژوهشي حوزه‌ي آي‌تي مزيت محسوب مي‌شود (لطفا در رزومه‌هاي‌تان “آشنا بودن با فلان موضوع” را ننويسيد. اگر رشته‌تان مرتبط باشد که يعني با اين مباحث به صورت نسبي آشناييد. اگر در اين زمينه کار کرده باشيد هم که در سوابق کاري‌ يا پژوهشي‌تان هست.)

لطفا توجه کنيد: رزومه‌‌ي افرادي که رشته‌شان مرتبط نباشد يا شرط اول را نداشته باشند، به هيچ عنوان بررسي نخواهد شد. خواهش مي‌کنم براي وقت همديگر احترام قائل باشيم.

اين پروژه هشت ماهه است و حدودا از اواسط خرداد آغاز مي‌شود. شرکت ما حاسب سيستم يک شرکت معتبر مشاوره‌ي مديريت و آي‌تي است، فضاي دوستانه و جوان و شادي دارد، بروکراسي اداري (به‌معناي منفي) در آن چندان وجود ندارد و در صورتي که تمايل داشته باشيد به‌عنوان يک گزينه‌ي خوب براي ادامه‌ي کار پس از پايان اين پروژه هم مي‌تواند در نظر گرفته شود.

اگر خواستيد با من، سابقه‌ام و پروژه‌هاي شرکت محل کارم بيش‌تر آشنا شويد، مي‌توانيد از اين‌جا، رزومه‌ام را ببينيد.

لطفا رزومه‌هاي‌تان را تا آخر اين هفته (جمعه 5 خرداد) براي من به آدرس اي‌ميل gozareha روي جي‌ميل بفرستيد. اين آگهي را هم لطفا در گودر هم‌خوان کنيد تا همه‌ي علاقه‌مندان آن را ببيند.

پيشاپيبش از همه‌ي دوستان تشکر مي‌کنم.


یک پاسخ به “آگهي گودري در وبلاگ: دعوت به همکاري براي يک پروژه پژوهشي”

  1. يك نفر مي شناسم كه براي اين كار خيلي مناسبه يعني آي تي خوب آشناست و چند سال مشاور مديرعامل بوده در حوزه آي تي و استراتژي و علاوه بر اينها 7-8 سال پيش يك پروژ شبيه اين كار كرده بود فكر كنم با موضوع حمايت دولت از شركتها و موسسات مشاوره مديريت. چهار سال پيش رئيس ما بود و خيلي مسلط. بعد اون رفت و ما هم در به در شديم يه مدتي. فكر نكنم آدمي مناسبتر از ايشون باشه يا بتونين پيدا كنين.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.