دعوت به همکاري: کارشناس اطلاع‌رساني


شرکت ما ـ مهندسي مشاور حاسب سيستم ـ به يک کارشناس اطلاع‌رساني به‌صورت تمام وقت نيازمند است. شرکت حاسب سيستم يک شرکت مشاوره‌ي مديريت قديمي و معتبر کشور است که در حوزه‌هاي مشاوره‌ي مديريت و مديريت آي‌تي فعاليت مي‌کند. اين شرکت جوي دوستانه و جوان هم دارد.

اين کارشناس سه وظيفه‌ي اصلي دارد که عبارتند از:

  • مسئوليت تهيه‌ي بخش‌هاي مديريتي و عمومي اسناد مناقصات: تمرکز کار ما براي گرفتن پروژه شرکت در مناقصات مختلف است. با توجه به اين‌که اغلب اوقات اسناد و مدارک مربوط به بخش‌هاي مديريتي و عمومي بين مناقصات مختلف مشترک هستند، اين کارشناس بايد بتواند اولا: اسناد و مدارک مربوطه (شامل مواردي هم‌چون: اساسنامه، روزنامه‌ي رسمي، گواهي‌نامه‌هاي عضويت در مجامع و انجمن‌ها ـ مثل انجمن مشاوره‌ي مديريت ايران و گواهي‌نامه‌ي ايزو ـ و …) را در قالب يک بخش مشخص از سيستم مديريت مستندات شرکت جمع‌آوري، مديريت و به‌روزرساني کند. ثانيا: در هنگام تهيه‌ي اسناد مناقصات با راه‌نمايي مدير تهيه‌ي پروپوزال پروژه، بخش‌هاي مديريتي و عمومي و جداول مربوطه را با توجه به جديدترين اطلاعات شرکت تکميل کند.
  • مسئوليت تهيه و به‌روزرساني رزومه‌ي شرکت و رزومه‌هاي مديران و کارشناسان: در کنار مستندات عمومي شرکت، بايد رزومه‌ي شرکت (شامل سوابق پروژه‌ها، تاريخ شروع و خاتمه، تعريف مختصر پروژه، مدل‌ها و ابزارهاي استفاده شده و ساير اطلاعات شناسنامه‌اي پروژه‌ها) بايد در قالب يک مستند مشخص تهيه شده و به‌صورت مستمر به‌روزرساني شوند. هم‌چنين بايد رزومه‌ي مديران و کارشناسان شرکت نيز براساس يک قالب مشخص تهيه و به‌روزرساني شود.
  • مسئوليت سايت شرکت: ما برنامه‌هاي جدي براي توسعه‌ي سايت شرکت داريم. اما اجراي اين برنامه‌ها، مستلزم داشتن يک مسئول سايت است که حواس‌اش به اطلاعات روي سايت و اطلاعاتي که بايد روي سايت قرار داده شوند، باشد، بتواند اطلاعات عمومي مثل سوابق پروژه‌ها و مديران و کارشناسان شرکت را در سايت قرار بدهد و به‌روزرساني کند و در کنارش از ماها پي‌گيري تهيه‌ي محتواي مورد نياز سايت را بکند.

رشته‌ي تحصيلي براي اين مسئوليت اهميت چنداني ندارد. اما مهم است که اين فرد، دقيق و حواس‌جمع باشد، توانايي مديريت حجم بالاي اطلاعات را داشته باشد و مهارت‌هاي بالايي در ارتباط با انسان‌ها داشته باشد. ما کاملا براي جذب چنين فردي جدي هستيم و شرکت حاضر است در صورت مناسب بودن فرد، براي همکاري بلند مدت هم روي او سرمايه‌گذاري بکند (ولي حواس‌تان باشد که اين به‌معناي تعهد شرکت در حال حاضر نيست و مستلزم اين است که فرد استخدام شده در انجام وظايف خود موفق باشد.)

لطفا رزومه‌هاي‌تان را تا آخر تير ماه براي من به نشاني gozareha@gmail.com بفرستيد. در کنارش بد نيست توضيح بدهيد که چرا فکر مي‌کنيد براي اين مسئوليت مناسب هستيد.

لطفا اين آگهي را هم در گودر به‌اشتراک بگذاريد تا شايد به دست کسي که بايد، برسد. پيشاپيش متشکرم.

پ.ن. اين آگهي منقضي شده و ما همکارمان را در شرکت جذب کرده‌ايم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.