نوشته‌هاي من روي وبلاگ سازماني حاسب سيستم


با تلاشي که در اين چند وقت با همکاران‌مان در شرکت داشتيم، وب‌سايت جديد شرکت مهندسي مشاور حاسب سيستم راه‌اندازي شد. از اين پس مي‌توانيد براي اطلاع از خدمات و تجربيات شرکت حاسب سيستم (به‌عنوان يکي از قديمي‌ترين و معتبرترين شرکت‌هاي مشاوره‌ي مديريت و مشاوره‌ي فاوا در ايران) به سايت ما مراجعه فرماييد.

بخشي از وب‌سايت جديد ما، وبلاگ سازماني حاسب سيستم است که قرار است در آن از ايده‌ها، ديدگاه‌ها و تجربيات شرکت حاسب سيستم در زمينه‌ي مسائل فني حوزه‌هاي مشاوره‌ي مديريت و فاوا (به‌ويژه معماري سازماني و مديريت فناوري اطلاعات به‌عنوان يکي از حوزه‌هاي اصلي فعاليت حاسب سيستم) بنويسيم.

من به‌دلايلي ترجيح داده‌ام در گزاره‌ها کم‌تر در مورد مسائل تکنيکي و تخصصي مديريت و آي‌تي بنويسم. اين‌جا بيش‌تر در زمينه‌ي مسائل عمومي مديريت و مديريت آي‌‌تي و هم‌چنين حرفه‌اي کار کردن نوشته‌ام. در وبلاگ سازماني حاسب سيستم فضا براي نوشتن در مورد حوزه‌هاي مورد علاقه‌ام مثل استراتژي، تحليل سيستم و کسب و کار، مديريت فرايندهاي کسب و کار، معماري سازماني و … بيش‌تر فراهم است. اگر به اين حوزه‌ها علاقه‌منديد مي‌توانيد نوشته‌هاي من و همکاران‌ام را از اين‌جا روي سايت شرکت دنبال کنيد. فيد وبلاگ حاسب سيستم هم اين است:

http://feeds.feedburner.com/hasebsystem

براي شروع بد نيست اولين نوشته‌ي من را با عنوان ايده‌هايي درباره‌ي معماري سازماني (1) بخوانيد! 🙂


6 پاسخ به “نوشته‌هاي من روي وبلاگ سازماني حاسب سيستم”

  1. ممنون رضا جان. ايشالا؛ مخصوصا تجربيات پروژه‌ي مشترک بين شرکت‌هامون. 😉

  2. علی آقا، آپ‌دیت کنید سایتتونو خوب،

    علی نعمتی شهاب / مدیر دانش و تحقیق و توسعه / کارشناسی مهندسی صنایع؛ دانشگاه صنعتی امیرکبیر

    :دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.